Памучна марама со велигденски дизајн

Follow the white rabbit

Марама

Follow the white rabbit

395ден

Парче

Направена од органски памук, марамата овој Велигден е одлична еко алтернатива на обичните хартиени пакувања за подароци. Завиткајте и употребувајте го повторно овој шарен дизајн, одново и одново, носејќи им насмевка на примателите на подароци. Оваа разиграна платнена марама може да се користи и како моден додаток.


Големина: 70cm x 70cmМислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Ombre - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Прекрасна, нежна и топла транзиција

395ден / Парче
Limited Edition
Cobwebs - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Возбудлив и шарен принт

395ден / Парче
Last Chance
Zig Zag - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Неодолив дизајн

295ден / Парче
Fruit bowl - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Слатко и шарено

395ден / Парче
Limited Edition
Things That Go Bump In The Night - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Есенска еуфорија

395ден / Парче
Garden party - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Шарена и забавна

395ден / Парче
A shoal of fish - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Нурни во длабочините на морето

395ден / Парче
L for Lush - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Шик и креативни подароци

295ден / Парче