Постела од рози

Flower Bombshell

Бомба за во када

Flower Bombshell

995ден

Парче

Букетот од пакистански цветови и маслото од сицилијански лимон го подобруваат расположението ја прават водата свиленкаста  и ја омекнуваат кожата.

Откако ќе се растопи целата купка вашата када ќе биде како цветна градина.


Како се користи:

Пуштете ја оваа љубовна бомба во веќе наполнета када со вода откако убаво сте се сместиле.


Начин на чување:

На суво место на собна температура се до моментот додека не ви затреба букет заводливост. 


Состојки :


Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Coarse Sea Salt, Soybean Flour, Pakistani Rose Absolute, Rose Oil, Geranium Oil, Sicilian Lemon Oil, Titanium Dioxide, Cream of Tartar, Water (Aqua), Talc, Cornstarch, Sodium Coco Sulfate, Synthetic Fluorphlogopite, Propylene Glycol, Cocamidopropyl Betaine, Tin Oxide, Citronellol, Coumarin, Geraniol, *Limonene, Perfume, Colour 45410:2, Colour 45410:1, Colour 45410, Colour 77491, Colour 17200, Colour 42090:2, Colour 42090, Colour 77499, Dried Pink Delphinium Petals, Dried Blue Mallow Flowers, Dried Blue Larkspur, Dried Sunflower Petals, Cornflowers, Rosebuds, Marigold Flowers

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Big Blue
Бомба за во када
Нека испловат грижите

295ден / Парче
Lakes
Бомба за во када
Бања во билни пејсажи

395ден / Парче
Best Seller
Sex Bomb
Бомба за во када
Купка полна со љубов!

350ден / Парче
Peachy
Бомба за во када
А кој не сака вкусна и сочна праска?!

395ден / Парче
Black Rose
Бомба за во када
Најмрачната бомба досега

395ден / Парче
Limited Edition
попуст
Lump Of Coal
Бомба за во када
Блескаво изненадување од цимет

180ден 295ден

Limited Edition
Ден на вљубените
Love Burger
Бомба за во када
Ти си тоа што го сакам!

995ден / Парче
Limited Edition
попуст
The Wishing Lamp
Бомба за во када
Три желби, три капења!

395ден 695ден