Пролет

Limited Edition
Atom Heart Mother
Бомба за во када
Мечтаење за летните денови

360ден / Парче
Limited Edition
Avo cuddle
Пенлива купка
Освежителна прегратка

495ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Blooming Beautiful Chamomile
Бомба за во када
Смирувачки лимон и камилица

395ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Blooming Beautiful Marigold
Бомба за во када
Развеселувачки бергамот и бучу

395ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Blooming Beautiful Orange Blossom
Бомба за во када
Весел, сладок и возбудлив портокал

395ден / Парче
Limited Edition
Faerie Realm
Сапун за тело
Волшебно мека, цитрусна пена

495ден / 100г
Limited Edition
One Long Soak
Пенлива купка
Весело освежувачка купка

495ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Peach Blossom
Маслена купка
Сладок сок од праска

495ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Sticky Dates
Лосион за тело
Мирисај слатко 24/7

750ден / 100г
Limited Edition
Vegan
Sticky Dates
Пилинг за туширање
За мека, блескава и неодоливо слатка кожа

1.295ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Yummy custard
Крем за туширање
Кремаста ванила и овесно млеко

595ден / 120g