Ти си тоа што го сакам!

Love Burger

Бомба за во када

Love Burger

995ден

Парче

Однесете ја посебната личност на состанок овој Ден на вљубените и послужете плескавица 3 во 1 во облик на срце, достојна за бакнеж. Помеѓу две плескавици во форма на бомби за капење со мирис на цреша, ќе најдете вкусна, пенлива купка со масло од  сицилијански лимон, обложена со сапун во форма на салата со мирис на слатка караница, сервиран во целосно рециклирачко пакување.


Како се користи:

Спуштете ги лепчињата во вода за да уживате во неодоливи розови води додека тие шумат и се раствараат, направете пена со сапуни од зелена салата и домати за блескаво чиста кожа или пак скршете ја плескавицата под млаз топла вода за бања полна со меки меурчиња.


Како се чува:

Чувајте ги сите состојки од овој бургер на ладно и суво место додека не дојде време за сервирање!


Состојќи:

Bun бомба за во када: 

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Perfume, Almond Essential Oil (Prunus amygdalus amara), Benzoin Resinoid (Styrax tonkinensis pierre), Orris Root Powder (Iris florentina), Cornstarch (Zea mays), Water (Aqua), Titanium Dioxide, Propylene Glycol, Sodium Coco Sulfate, Dipropylene Glycol, Cocamidopropyl Betaine, Synthetic Fluorphlogopite, Tin Oxide, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Coumarin, *Limonene, Colour 14700, Colour 45410:1, Colour 45410:2, Colour 17200, Colour 45410


Patty пенлива купка: 

Sodium Bicarbonate, Cream of Tartar (Potassium bitartrate), Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Cornstarch (Zea Mays), Perfume, Synthetic Fluorphlogopite, Bergamot Oil (Citrus aurantium bergamia), Buchu Oil (Barosma betulina), Sicilian Lemon Oil (Citrus limonum), Turmeric Powder (Curcuma longa), Gardenia Extract (Gardenia jasminoides), Titanium Dioxide, Tin Oxide, *Limonene, *Linalool, Colour 77491


Heart-Shaped Tomato сапун:

Propylene Glycol, Irish Moss Infusion (Chondrus crispus), Rapeseed Oil; Coconut Oil (Brassica napus; Cocos nucifera), Fresh Tomato (Lycopersican esculentum), Water (Aqua), Perfume, Organic Virgin Coconut Oil (Cocos nucifera), Bergamot Oil (Citrus aurantium bergamia), Brazilian Orange Oil (Citrus sinensis), Glycerine, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Bicarbonate, EDTA, Tetrasodium Etidronate, *Citral, *Limonene, *Linalool, Colour 14700


Lettuce сапун: 

Water (Aqua), Rapeseed Oil; Coconut Oil (Brassica napus; Cocos nucifera), Glycerine, Propylene Glycol, Perfume, Rice Bran Oil (Oryza sativa), Fresh Lettuce (Lactuca sativa), Bergamot Oil (Citrus aurantium bergamia), Brazilian Orange Oil (Citrus sinensis), Titanium Dioxide, Sodium Chloride, Citric Acid, Gardenia Extract (Gardenia jasminoides), Sodium Hydroxide, Sodium Bicarbonate, EDTA, Tetrasodium Etidronate, *Citral, *Limonene, *Linalool, Colour 42090Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Limited Edition
Follow the white rabbit
Бомба за во када
Цитрусно виножито

295ден / Парче
Best Seller
Sex Bomb
Бомба за во када
Купка полна со љубов!

350ден / Парче
Big Blue
Бомба за во када
Нека испловат грижите

295ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Blooming Beautiful Orange Blossom
Бомба за во када
Весел, сладок и возбудлив портокал

395ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Blooming Beautiful Chamomile
Бомба за во када
Смирувачки лимон и камилица

395ден / Парче
Sakura
Бомба за во када
Цветајте заедно со пролетта

320ден / Парче
Avobath
Бомба за во када
Свежо и слатко авокадо - супер храна за кожата

295ден / Парче
Unicorn Poop
Бомба за во када
Разбуди ја имагинацијата

395ден / Парче