Мубарак! Време е да го прославиме Бајрам

Oudhess

Гел за туширање

Oudhess

595ден

495ден

Скокни во свеченостите, чувствувајќи се свежо со овој раскошен гел за туширање. Скапоценото и ретко масло од удх носи дрвенеста арома која се спојува со бујните цветови на апсолутот од јасмин и роза, додека османтусот е совршен за будење на сетилата по Рамазан, со мирисот на зрела праска.


Како се користи:

Туширајте се под светлината на месечината и направете пена од богат уд и цветен јасмин. Исплакнете и уживајте во мека и мазна кожа.Состојки :


Glycerine, Sodium Cocoamphoacetate, White Tea Infusion, Sodium Laureth Sulfate, Calcium Lactate Gluconate, Fine Sea Salt, Lauryl Betaine, Rose Water, Titanium Dioxide, Perfume, Jasmine Absolute, Osmanthus Absolute, Rose Oil, Sandalwood Oil, Oudh Oil, Lactic Acid, Tincture of Benzoin, Synthetic Fluorphlogopite, Tin Oxide, *Benzyl Alcohol, *Benzyl Benzoate, *Benzyl Cinnamate, *Eugenol, *Geraniol, *Limonene, *Linalool, Colour 77007, Colour 17200, Colour 42090:2

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Ново
Vegan
Intergalactic
Гел за туширање
Освежително нане за добро расположение

595ден / 120г
попуст
Kigali
Кармин
Сјајно и розево

395ден 695ден

Renee's shea souffle
Масло за коса и скалп
Негува и омекнува

795ден / 100г
Ново
попуст
Snuggles
Гел за туширање
Слатка прегратка

420ден 595ден

Watermelon sugar
Пилинг за усни
Watermelon sugar high

495ден / 25г
Limited Edition
Follow the white rabbit
Бомба за во када
Цитрусно виножито

295ден / Парче
Lush Lashes
Маскара
За екстремни должини

995ден / Парче