Вашите производи се на сигурно место

Oval Tin

Метално кутивче (Овално)

Oval Tin

150ден

20г

Со толку многу производи без пакување на нашите полици, секако дека има логика да Ве снабдиме со кутивчиња кои можете да ги употребите повеќе пати.

Користете го ова метално кутивче за да ја организирате Вашата колекција, да ги зачувате Вашите омилени производи од водата која прска при туширање или за полесен транспорт на Вашите омилени производи каде и да одите. 

Ова овално кутивче е одлично за чување на путери за тело и масажа, деодоранти, цврсти регенератори и парчиња сапун.Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

True Romance
Путер за тело/масажа
Неодолива масажа со мирис на роза

695ден / 65г
Магнезиум
After
Масло за тело/масажа
Остра свежина од нане

695ден / 65г
Limited Edition
Best Seller
Ден на вљубените
Rose Argan
Путер за тело/масажа
Сте го пробале новото Руби Чоколадо?

695ден / 60г
Turmeric Latte
Путер за тело/масажа
Кремаста ванила

695ден / 65г
Vegan
Sleep
Путер за тело/масажа
Сонлива лаванда

595ден / 75г
Магнезиум
Deep Sleep
Масло за тело/масажа
Тројно јак сон

695ден / 65г
Each Peach (And Two's A Pair)
Путер за тело/масажа
Егзотична цитрусна енергија

595ден / 70г
Therapy¿
Путер за тело/масажа
Намали го стресот и измазни ги стриите

595ден / 70г