Туширајте се со сочни јагоди

Kiss Me Quick

Желе за туширање

Kiss Me Quick

495ден

85г

Сочни бакнежи и свежи јагоди. Има ли поромантична комбинација? Не ја пропуштајте можноста овој Ден на вљубените да ги поминете овие усни низ телото и создадете прекрасна пена богата со свеж сок од јагоди кој длабински ја прочистува кожата, како и екстракт од карагенан богат со минерали кој ја смирува и омекнува кожата.


Како се користи:

Поминете ги овие усни во форма на желе низ вашето тело за слатка, сензуална пена со мирис на јагоди. Потоа исплакнете и откријте среќна мека кожа.


Состојки :


Glycerine, Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, Propylene Glycol, Carrageenan Extract, Fair Trade Organic Aloe Vera Gel, Perfume, Fresh Strawberry Juice, Clove Bud Oil, Mimosa Absolute, Tonka Absolute, *Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Coumarin, *Eugenol, *Limonene, *Linalool, Colour 14700, Colour 17200

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Limited Edition
Vegan
Flower Gel
Гел за туширање
Јасмин, рози и иланг иланг

595ден / 120г
Ново
Ден на вљубените
Passion
Гел за туширање
Сјајни ливчиња од роза и маракуја

595ден / 120г
Ново
Vegan
Intergalactic
Гел за туширање
Освежително нане за добро расположение

595ден / 120г
Posh Chocolate
Крем за туширање
Неодоливо хидратантен и омекнувачки

595ден / 100г
Dirty Springwash
Гел за туширање
Ледена свежина за расонување и освежување

495ден / 100г
Grass
Гел за туширање
Прекрасно зелен и возбудувачки

695ден / Парче
Best Seller
Twilight
Желе за туширање
Слатките соништа доаѓаат!

395ден / 100г
Vegan
Ден на вљубените
Posh White Chocolate and Rose
Крем за туширање
Подарете си неодолива мека кожа

595ден / 100г