Подеднакво еко и шик

Lipstick Case

Пакување за кармин

Lipstick Case

495ден

20г

Кажете му здраво на најновиот придружник за во нашиот тим. Оваа футрола за кармини е изработена од алуминиум и месинг и е совршено прилагодена за кармини. Направена е во Франција од специјалисти за козметичко пакување Ребул, и со својот елегантен дизајн претставува совршен еколошки додаток на секоја колекција од шминки. Едноставно внесете го карминот во металното кутивче и прицврстете ги со нежно притискање на страните.

И ете така- пакување за шминка што нема да заврши во депонија.
Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Ново
Renee's shea souffle
Масло за коса и скалп
Негува и омекнува

795ден / 100г
Ново
Kigali
Кармин
Сјајно и розево

695ден / Парче
Ново
Vegan
Lulea
Кармин
Металик ултра розева

695ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Flamingo egg
Шумлива купка
Слатко и овошно задоволство

350ден / Парче
Ново
Watermelon sugar
Пилинг за усни
Watermelon sugar high

495ден / 25г
Ново
Los Angeles
Кармин
Безвременска црвена

695ден / Парче
Ново
Vegan
Glow to town
Четка за шминка
Светкај до бескрај

895ден / Парче
Ново
Vegan
People powder
Четка за пудра
Совршено мат

1.995ден / Парче