Слатко како шеќерна волна

Sweetest Thing

Подарок

Sweetest Thing

1.195ден

Парче

Меурчиња од слатка ванила и танц од сочни праски го прават овој подарок совршен за вашата посебна личност. Една шумлива и една пенлива купка за повеќекратко уживање ќе ја направат вашата кожа совршено мека и миризлива. Ова трио на розови слатки ќе направи некој да се чувствува како гламурозна ѕвезда. Пилингот за усни кој успешно ќе ги отстрани мртвите клетки од кожата и ќе ги направи усните меки и сјајнаи е јаготката на шлагот.


Во вашиот подарок има...


Bubblegum
Пилинг за усни
Шеќерна волна на усните
25г
Peachy
Бомба за во када
А кој не сака вкусна и сочна праска?!
Creamy Candy
Пенлива купка
Бања ли е или слаткара?
Парче


Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Vegan
Sleepy Gift
Подарок
Сонот ќе ве најде

995ден / Парче
Honey I washed the kids
Подарок
Слатки прегратки

695ден / Парче
Vegan
Relax
Подарок
Смирувачки квартет за размазување

1.795ден / Парче
Soap Dish
Држач за сапун
Рачно направен држач од рециклирана глина

995ден / Парче
Lush Life
Подарок
За целосна нега од глава до пети

6.995ден / Парче
Limited Edition
Blooming Dragon
Подарок
Пар производи со кои ќе слетате во новата година

995ден / Парче
Splash
Подарок
Запливај во морски длабочини

2.595ден / Парче
All The Best
Подарок
Добар гест

1.795ден / Парче