Растопено злато.

Golden Egg

Гел за туширање

Golden Egg

495ден

Кремаста структура и многу светки кои не содржат пластика и даваат изглед на растопено злато е се што е потребно за среќа.


Овој гел за туширање ќе направи да се чувствувате гламурозно и посебно, оставајќи на вас сладок мирис на карамела помешана со масла од бразилски портокал и бергамот. Чувствувајте се прекрасно овој Велигден вие и вашата кожа и не заборавајте колку сте прекрасни и единствени.


Како да се користи:

Соблечете се, скокнете под туш и убаво истријте го целото тело.Состојки :


Glycerine, Sodium Cocoamphoacetate, Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, Calcium Lactate Gluconate, Fine Sea Salt, Lauryl Betaine, Perfume, Lactic Acid, Bergamot Oil (Citrus aurantium bergamia), Brazilian Orange Oil (Citrus sinensis), Titanium Dioxide, Gardenia Extract (Gardenia jasminoides), Synthetic Fluorphlogopite, Tin Oxide, Silica, *Citronellol, *Geraniol, *Limonene, *Linalool, Colour 77491, Colour 19140

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Dirty Springwash
Гел за туширање
Ледена свежина за расонување и освежување

495ден / 100г
Limited Edition
Vegan
Flower Gel
Гел за туширање
Јасмин, рози и иланг иланг

395ден / 120г
Grass
Гел за туширање
Прекрасно зелен и возбудувачки

695ден / Парче
Vegan
Sticky dates
Гел за туширање
Богата нега со сируп од урми и меки ноти на ванила

595ден / Парче
Last Chance
Whoosh
Желе за туширање
Желе за фокусирање на мислите и одржување на концентрација.

395ден / 100г
Conga
Желе за туширање
Застани во ред!

395ден / 100г
Best Seller
Twilight
Желе за туширање
Слатките соништа доаѓаат!

395ден / 100г
Limited Edition
Vegan
Online Exclusive
Fiona
Гел за туширање
Баш тоа!

695ден / 120г