Зуи со слатка мекост

Bee

Цврст балзам за тело

Bee

695ден

65г

Бидете најубави на балот со овој "опрашувач", преполн со триото какао, илипе и манго путер што ја омекнува кожата.

Чувстувајте се прекрасно благодарение на овој познат сладок мирис на мед направен со бразилски масла од портокал и бергамот што го подобруваат расположението, додека маслото од шипка додава сјајна завршна точка.


Како се користи:

Загрејте меѓу рацете и лизгајте по целото тело, со повеќе сконцетрираност на сите области кои бараат повеќе хидратација.


Како да се чува:

Чувајте го на ладно и суво месо, додека не зуете за повеќе!Состојки :


фер тргуван органски какао путер, густин, органски илипе путер, Fair Trade органско путер од манго, бадемово масло, парфем, масло од органска шипка, масло од бразилски портокал, масло од бергамот, амил цинемал, *цитрал, *цитронелол, *гераниол, *хидроксицитронелал, *лимонен, *линалул

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Магнезиум
After
Масло за тело/масажа
Остра свежина од нане

695ден / 65г
Therapy¿
Путер за тело/масажа
Намали го стресот и измазни ги стриите

595ден / 70г
Each Peach (And Two's A Pair)
Путер за тело/масажа
Егзотична цитрусна енергија

595ден / 70г
True Romance
Путер за тело/масажа
Неодолива масажа со мирис на роза

695ден / 65г
Turmeric Latte
Путер за тело/масажа
Кремаста ванила

695ден / 65г
Vegan
Sleep
Путер за тело/масажа
Сонлива лаванда

595ден / 75г
Online Exclusive
Lord Of Misrule
Путер за тело/масажа
Загрева и опушта

595ден / 65г
Oval Tin
Метално кутивче (Овално)
Вашите производи се на сигурно место

150ден / 20г