Добро ќе ти стои!

Hello Gorgeous

Подарок

Hello Gorgeous

2.495ден

Парче

Уживај во чудесниот сјај на ексфолирана кожа со фина морска сол и органски илипе путер, па нанеси крем за раце од соништата со мирис на масло од бразилски портокал и лесен ефективен крем за лице за врвно мазење. Кога ќе го отвориш подарокот ќе забележиш две купки за бања која нема да сакаш брзо да ја напуштиш.

Расположи некого со овој подарок што ја обожува кожата.Во вашиот подарок има...


Dream Cream self-preserving
Лосион за тело
Нежен крем за чувствителна кожа
45г
Sakura
Шумлива купка
Цветајте заедно со пролетта
200г
Rose Jam
Гел за туширање
Постела од рози
100г
Gorgeous
Крем за лице
Кога не сакаш да се задоволиш со просечното
10г
The Comforter
Пенлива купка
Покријте се со меко овошно ќебенце
100г
Rub Rub Rub
Пилинг за туширање
Свежо истриено
130г


Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Vegan
The Night Garden
Подарок
Цветен и релаксирачки квартет

1.995ден / Парче
Limited Edition
Vegan
The Night Before Christmas
Подарок
Партнер за пред кревет

695ден / Парче
Vegan
Sleepy Gift
Подарок
Сонот ќе ве најде

995ден / Парче
Ново
Dirty
Подарок
Најсвежиот пар

1.495ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Christmas Bliss
Подарок
Спој на најсаканите колекции Snow Fairy и Sleepy

3.995ден / Парче
Last Chance
Vegetarian
Rosie
Подарок
Сензација од ружини петелки

2.495ден / Парче
Vegan
Relax
Подарок
Смирувачки квартет за размазување

1.795ден / Парче
All The Best
Подарок
Добар гест

1.795ден / Парче